Contact

Contactformulier

Meer informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Daniëlle van der Werf, Chapter Manager van de Nederlandse organisatie van Entrepreneurs’ Organisation.

Zij kan u in contact brengen met andere contactpersonen binnen de organisatie en het bestuur. Danielle is bereikbaar via mail: danielle@eonetwork.nl.

Ons bestuur 2017/2018

Het bestuur wordt op dit moment gevormd door:

Voorzitter

Chang NG

Eigenaar van Mconomy –President@eonetwork.nl

Forum

Marinus Noordenbos

Eigenaar van Hokkai Suisan –Forum@eonetwork.nl

Learning

Andre Haardt

Eigenaar van Squla –Events@eonetwork.nl

Membership

Allard Droste & Eduard Brink

Eigenaar van Aldowa & Eigenaar van Brink Licht –Membership@eonetwork.nl

Finance

Gaston Bijl

Eigenaar van Bijl Accountants & Belastingsadviseurs –Finance@eonetwork.nl

Acceleratorprogramma

Jens Steensma

Eigenaar van Yucat –Acceleratorprogram@eonetwork.nl

Communication

Tom de Bruyne

Eigenaar van Sue Amsterdam –Communication@eonetwork.nl

Family events

Polo Chan

Eigenaar van Nam Kee –Events@eonetwork.nl

Integration

Kim Bakker

Eigenaar van Landgoed Rijckholt – Integration@eonetwork.nl

Mentorship

Wendy van Ierschot

Eigenaar van Van Ierschot –Mentorship@eonetwork.nl

MyEO & Social events

Ludo Hermans

Eigenaar van Events Travel –Events@eonetwork.nl

Strategic Alliances (partners)

Shen Loong Yen

Eigenaar van Ho-Lan B.V. –Strategicalliances@eonetwork.nl