Contact

Contactformulier

Meer informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Chapter Manager van Entrepreneurs’ Organization Netherlands.

Ons bestuur 2018/2019

Het bestuur wordt op dit moment gevormd door:

Voorzitter

Steven Bleker

Eigenaar van TechBakery –President@eonetwork.nl

Forum

Nikki Wiesman

Eigenaar van De Buurtboer – Forum@eonetwork.nl

Learning

Polo Chan

Eigenaar van Nam Kee – Events@eonetwork.nl

Membership

Eduard Brink

Eigenaar van Brink Licht – Membership@eonetwork.nl

Finance

Gaston Bijl

Eigenaar van Bijl Accountants & Belastingsadviseurs – Finance@eonetwork.nl

Acceleratorprogramma

Jens Steensma

Eigenaar van Yucat – Acceleratorprogram@eonetwork.nl

Communication

Tom de Bruyne

Eigenaar van Sue Amsterdam – Communication@eonetwork.nl

My EO

Marinus Noordenbos

Eigenaar van Hokkai Suisan – Myeo@eonetwork.nl

Integration

Kirsten Goes

Eigenaar van KGU B.V.- Integration@eonetwork.nl

Mentorship

Wendy van Ierschot

Eigenaar van Van Ierschot – Mentorship@eonetwork.nl

Strategic Alliances (partners)

Shen Loong Yen

Eigenaar van Ho-Lan B.V. – Strategicalliances@eonetwork.nl

Chapter Manager

Danielle van der Werf – Danielle@eonetwork.nl
Sabine van de Weijer – Sabine@eonetwork.nl